Kontakti
+37125957593; +37129883841
Jaunumi

Seju krāsošana

Piedāvājam sēju krāsošanu bērniem un...


Ziemassvētku pasākumi

Piedāvājam Ziemassvētku pasākumus bērnu dārziem,...


Tautas tērpu īre

Izīrējam tautas tērpus gan lieliem gan maziem....


Tērpu īre

Piedāvājam karnevāla tērpu īri.


Tērpu izgatavošana

Izgatavojam un izīrējam tērpus Jūsu uzņemuma...


Vecmeitu ballītes

Taisām vecmeitu ballītes austrumu stilā!


Par mums


Mēs esam sociālajos tīklos:


     


 

  

  


Bērnu ballītes organizējam jau kopš 2000. gada - latviešu, krievu un angļu val. - gan tematiskās dzimšanas dienas bērniem  mazākajiem ar iemīļotajiem pasaku tēliem, kopumā vairāk par 160 pasaku tēlu, gan  arī pusaudžiem- zinātniskās ballītes ar zinātniskiem eksperimentiem kopā ar trako profesoru no planētas XXX, kā arī spoku ballītes,spiegu piedzīvojumi, bet meitenēm ir iespēja kļūt  par Holivudas zvaigznēm un  pārģērbties kostīmos un iestudēt pasaku ar gaismām, mūziku, tērpiem un skatītājiem! Kopā ap 50 scenārijiem!

 

 

Ziemassvētki pie mums ir  pasakaini - ar daudzām radošām darbnīcām, vairākām rūķu istabām, kur bērni gatavo smaržīgas piparkūkas, cep pīrādziņus un vāra ziepes, taisa krāsainas marcipāna konfektes, un apglezno Ziemassvētku krūzes vai lukturus, mācās gatavot sveces vai darina savu rūķu cepuri un citas lietas un , protams, allaž ir Ziemassvētku vecītis ar spēlēm, rotaļām un dāvanām.


Ieskatam fragments no izrādes:


 
 Ziemassvētku pasākumi tiek piedāvāti arī bērnu dārziem, skolām un uzņēmumiem. Parasti ir vairākas tēmas,no kurām klients var izvēlēties.
 

Mēs organizējam arī Lieldienas, izlaidumus un citus svētkus bērniem.Izlaidumi tiek organizēti ne tikai bērnu dārza grupiņam, bet arī 4. 9. un 12. klasēm.  Piedāvājam radošu bērnu izklaidi kāzās, sporta spēlēs, citos uzņēmumu pasākumos.
Organizējam  uzņēmuma darbinieku bērnu atpūtas pasākumus, ģimenes svētkus, sporta spēles, Ziemassvētku eglītes. Organizējam  reklāmas, izklaides  pasākumus.

Ir pieejama karnevāla tērpu noma - gan tērpi bērniem,gan pieaugušajiem visdažādākajiem pasākumiem - dzimšanas dienai, izrādei, Helovīna svētkiem, Ziemassvētkiem, karnevālam un citiem tematiskajiem pasākumiem.


Nelielu  ieskatu varat gūt šai video:

 Kopumā ir ap 2000. dažādi karnevāla tērpi. Gan pasaku tēli,gan dzīvnieku tērpi, gan tautas tērpi, gan Viduslaiku tērpi un dažādu citu laikmetu tērpi. Tērpu īre ir pieejama katru dienu iepriekš saskaņotajā laikā, Ziemassvētku rūķu un Ziemassvētku vecīša tērpi, tāpēc Jūsu ērtības labad lūgums iepriekš zvanīt!

Izīrējam savas telpas Vecrīgā dažādiem izklaides pasākumiem, ballītēm, koncertiņiem,  teātra mēģinājumiem, dejām, semināriem.

Strādājam bez brīvdienām, taču darba laiks ir nenoteikts, tāpēc, lai  aplūkotu telpas vai izīrētu karnevāla kostīmus - noteikti iepriekš jāpiezvana, lai sarunātu konkrētu  tikšanās laiku!!! Tel:  +371 25957593, +371 29883841


Rekvizīti

SIA "Laiva@", (pārskaitījumā rakstīt "Laiva et")
Reģ.Nr. 41203028451
Norēķinu rekvizīti: Citadele banka
Konts:LV82PARX0004253310001
Jur. adr.: Maija iela 1-4, Dundaga, Dundagas pag., LV-3270
Faktiskā adrese: Noliktavas iela 3, blakus Nacionālajam teātrim