Ziemassvētki
+37125957593; +37129883841
Ballītes bērniem


   
85210

Ziemassvētki
Apskatīt komentārus (0)Piedāvājam Ziemassvētku pasākumus bērnu dārziem, skolām, uzņēmumiem! Ziemassvētku pasākumos ciemos pie bērniem dodas Ziemassvētku vecītis un rūķi ar spēlēm, rotaļām, iesaista bērnus radošās darbnīcās, konkursos, pārbaudēs, izrādēs, atkarībā no Jūsu izvēles.

Klasēm 18 euro no bērna. Katrai klasei - individuāla programma! Mazajām grupām līdz 13 bērniem minimālā summa - 350 euro.  Pie mums – teātra studijā LAIVA programma paredzēta uz 2,5 h- 3h.

 
 Rūķu Ziemassvētki klasēm
 Mandarīnu  rūķa lielākais sapnis ir pārsteigt Ziemassvētku vecīti ar kaut ko īpašu, un te pie durvīm pieklauvē vesels bariņš bērnu., kas taps par īstiem palīgiem.  Ciemos ierodas vislabākie svētku jomā – Konfekšu rūķis un Dāvanurūķis. Viņi gan zinās, kā visu griezt par labu! Tad nu visi kopā darina slavenās rūķu cepures, mīca un cep brīnumainos Ziemassvētku kārumus tā, ka smaržo visa rūķu māja!!! Kad viss ir gatavs, visi dodas  uz rotaļu zāli, kur lec un dejo latviešu rotaļas. Un kas gan par svētkiem bez īstas Ziemassvētku izrādes? Katram bērnam tiek pa kostīmam un lomai, un top īsta Ziemassvētku pasaka, kuru apmeklē arī  pats Ziemassvētku vecītis un ir patīkami pārsteigts par tik čaklu rūķu saimi.

Ielādēju... 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA