Pasākumi bērniem
+37125957593; +37129883841
Ballītes bērniem


Ziemassvētki

Ziemassvētki. Piedāvājam Ziemassvētku pasākumus bērnu dārziem, skolām, uzņēmumiem! Ziemassvētku pasākumos ciemos pie bērniem dodas Ziemassvētku vecītis un rūķi ar spēlēm, rotaļām, iesaista bērnus radošās darbnīcās, konkursos, pārbaudēs, izrādēs, atkarībā no Jūsu izvēles. Klasēm 15 euro no bērna. Katrai klasei - individuāla programma! Mazajām grupām minimālā summa - 250 euro. Pie mums – teātra studijā LAIVA programma paredzēta uz 2,5 h.

Lasīt vairāk ...


Tērpu īre

Piedāvājam karnevāla tērpu īri ballītēm un citiem pasākumiem gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Lasīt vairāk ...


Bērnu ballītes

Rīkojam jautras, teatralizētas ballītes bērniem vecumā no 3- 18 gadiem. Milzīga pasaku tēlu izvēle, plašas, ļoti mājīgas telpas, labākās cenas Rīgā! Pasākumos piedāvājam dažādas spēles, rotaļas, konkursus, pārģērbšanos, zinātniskos eksperimentus, seju krāsošanu un izrāžu veidošanu kopā ar bērniem un pieaugušajiem.

Lasīt vairāk ...


Body Art (Seju krāsošana)

Piedāvājam sejiņu krāsošanu gan bērniem, gan pieaugušajiem!

Lasīt vairāk ...


Teātra studijas "Laiva" telpas (Telpu īre)

Mēs atrodamies Vecrīgā, Peitavas ielā 4, 2.stāvā. Zāle ir 80 m2 liela un tajā var satilpt apmēram 80 - 100 cilvēku. elpas ir ļoti savdabīgas, jo veidotas māju iekšpagalmā, veidojot pārklātu terasi, tāpēc zālē redzami fasāžu logi un durvis. Zāle ir 80 m2 liela un tajā var satilpt apmēram 80 - 100 cilvēku. Tajā ir skatuve ar aizkulisēm un daudzveidīgs, mākslīgs apgaismojumu, kas ļoti patīk bērniem un rada pasakainu, romantisku noskaņu. Pateicoties dažādām dekorācijām, protam radīt uz skatuves un zālē visdažādāko vidi- sākot no jūras krasta un beidzot ar princeses pili! Speciāli vecākiem ir veidota austrumu istaba, kur var saklāt galdu un mīļi pasēdēt pie kafijas tases vai kā stiprāka. Pieaugušo pasākumiem ir iespējams austrumu istabu izveidot ar spilveniem un ūdens pīpi.

Lasīt vairāk ...