ballītes tēmas


Izlaidumi

Izlaidumi katrai gaumei! Piedāvājam iesaistīt Jūsu bērnus aizraujošā piedzīvojumā kopā ar Pepiju Loti Grazeķi ( vai jebkuru citu pasaku tēlu) dodoties pazudušo burtiņu meklējumos. Bērni apceļos dažādas valstis, satiks dažādus pasaku tēlus un, pārvarot dažādas grūtības izglābs pazudušos burtiņus! Pasākumā ir iespējamas arī radošās darbnīcas, seju krāsošana, zinātniskie eksperimenti, piedalīšanās izrādē.

Izlaidumi katrai gaumei visiem vecumiem! 


Bērnu ballītes

Piedāvājam nosvinēt jebkurus bērnu svētkus teātras studijā Laiva. Jau kopš 2000.gada mēs priecējam bērnu sirdis, piemeklējot labāko risinājumu katram pasākumam, iesaistot bērnus īstā piedzīvojumā, saliedējot bērnu kolektīvu un radot īpašu - radošu uztveri, attīstot bērnu fantāziju un spējas. Tel. 25957593

Lasīt vairāk ...


Tērpu īre

Piedāvājam karnevāla tērpu īri ballītēm un citiem pasākumiem gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Lasīt vairāk ...


Bērnu ballītes

Rīkojam jautras, teatralizētas ballītes bērniem vecumā no 3- 18 gadiem. Milzīga pasaku tēlu izvēle, plašas, ļoti mājīgas telpas, labākās cenas Rīgā! Pasākumos piedāvājam dažādas spēles, rotaļas, konkursus, pārģērbšanos, zinātniskos eksperimentus, seju krāsošanu un izrāžu veidošanu kopā ar bērniem un pieaugušajiem.

Lasīt vairāk ...


Body Art

Piedāvājam sejiņu krāsošanu gan bērniem, gan pieaugušajiem!

Lasīt vairāk ...


Teātra studijas "Laiva" telpas

Mēs atrodamies Vecrīgā, Peitavas ielā 4, 2.stāvā. Zāle ir 80 m2 liela un tajā var satilpt apmēram 80 - 100 cilvēku.

Mēs atrodamies Vecrīgā, Peitavas ielā 4, 2.stāvā.
Telpas ir ļoti savdabīgas, jo veidotas māju iekšpagalmā, veidojot pārklātu terasi, tāpēc  zālē redzami fasāžu  logi un durvis. Zāle ir 80 m2 liela un tajā var satilpt apmēram 80 - 100  cilvēku. Tajā ir   skatuve ar aizkulisēm un daudzveidīgs, mākslīgs apgaismojumu, kas ļoti patīk bērniem un rada pasakainu, romantisku noskaņu.

Pateicoties dažādām dekorācijām, protam radīt uz skatuves un zālē visdažādāko vidi- sākot no jūras krasta un beidzot ar princeses pili!

Speciāli vecākiem ir veidota austrumu istaba, kur var saklāt galdu un mīļi pasēdēt pie kafijas tases vai kā stiprāka. Pieaugušo pasākumiem  ir iespējams  austrumu istabu izveidot ar spilveniem un ūdens pīpi.

Mums ir durvju kods, tāpēc lūgums iepriekš zvanīt pa telefonu: 25957593 

Ielādēju...